Bloglifetr Dergisi Ocak 2013 Sayısı ve Ben

3 Ocak 2013


Bloglifetr ocak 2013 sayısı yazarlarından oldum. 8 ve 9uncu sayfalarda sosyal medya ile ilgili "Glok Glok! Blog" başlıklı yazıyı ve 31-32 ve 33üncü sayfalarda büyüklere bir masal sloganıyla yazdığım "Hükmedenlerin Senfonisi" masalını bulabilirsiniz.Dergiyi göremeyenler için link : Bloglifetr Ocak 2013 Sayısı
Dergiyi PDF olarak görüntülemek için : Bloglifetr Ocak 2013 Sayısı (PDF Format)

15 Yorum

Eğer 2004 te salak gibi 2 yayın evini reddetmeseydin şimdi hikaye/masal/deneme/şiirlerden oluşan bi kitabın vardı. Birçok baskı da yapacaktı eminim. Hıyarsın olum. 8 senelik yazar/şair olacaktın ama şimdi internet dergilerinde takılmak durumundasın.

Böyle giderse, sen daha yazarsın bu masallardan bolca. Sende bu hayal gücü ve yanında destekçin, eşin duygu olduktan sonra. :) Nerede kendisi niye uğramıyo buralara. ??

Yazmaya devam. Bu sinerji bir lutuf eski dostum. :)

Kara Marsık
3/1/13

Hükmedenlerin Senfonisi. İsim orjinal...

Bildiğimiz yazıların bunlar.

Blog dergisi, orjinal yazı istiyo.
Bloglifetr dergisi, eskilerle mi yetiniyo?

@Tuna ASLANTURKOlum belamısın? Facebook ta aynı geyik, burada aynı geyik. :) Çok ağır eleştirme da. :)

@Sim BüyücüsüCıvımayın diye gelmiyo. :) Uğrayıp napıcak. Yanımda ekrana beraber bakıyoz işte. :) daha ne.. :))

@Burçak GürsoyYakında yeni bi masal patlatıcam :)

@Kara MarsıkBenim kelimelerim.. :)

MYAN
4/1/13

Satırlarındaki değeri farkedenler varsa etrafında, yazmak çare olur çoğunlukla.

Bir masal daha yaz. En değerlisinden...

yazıyla alakasız olacak ama ben ilk yorumu çok kıskandım :( hıh. blogu olan arkadasm yok benim hic, hepsinin işleri güçleri facebook twitter :( kimse gelip de bana hıyar deyip de beni övmüyor, gece gece hüzünlendim bak.

24/1/13

@MYANYakında gelecek bir tane daha..

24/1/13

@SmektepliSmektepli hoşgeldiniz.. 2002 de blogculuğa başladıktan sonra edindim ben arkadaşlarımı. Hiçbiri özel hayatımda bilfiil tanıdığım kimseler değildi. Tuna, Burçak, Caner, Alper, Selen, Simge ve sayamayacağım kadar çok kişi. O zaman ortam daha samimiydi. az sayıdaydık çünkü.. Şimdi binlerce blog var.. Ne takip etmek için zaman ne de istek kaldı aslında.. Bişz eski blogcularız. Yukarıda yorumlarını okuduğun tüm arkadaşların eski blogları bir birkapandı. Ben de yazmaya çalışıyorum işte. Yazamazsam yokolacağım korkusuyla. Ve artık blogu olan bir arkadaşınız var.. :)

@A.ÖzeR ben blog yazmaya 2007'de basladım o zaman gülnihal diye bir arkadas edinmistim. Ama o zamanlar blogun bilincinde degildim. kopyala/yapıstır yaptım hep. simdi blogger ve tumblr kullanıyorum sadece ve gülnihal hala benimle :) çok teşekkür ederim ve hoşbulduk :D

Yorum Gönder

 
Web Analytics
Creative Commons Lisansı Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net